bilgi@herseyibul.com

Çorum'da Aklınızdaki Her Şeyi Bulun!

reklam

Hitit Dizel

ÇorumMerkez Küçük Sanayi Sitesi Sanayi Caddesi No: 98 ÇORUM

Detaylar

Hitit Dizel

Gelişmiş dizel yakıt enjeksiyon sistemlerinin lider bir orijinal ekipman üreticisi olan DELPHI, bu teknolojiler hakkında kapsamlı bir bilgi birikimine sahiptir. Teknolojiyi biliyoruz. Taşıtları biliyoruz. Ve daha da önemlisi, bu dizel enjeksiyon sistemlerinin bakım ve onarım hizmetleri için tam olarak neyin gerektiğini biliyoruz.

Günümüzde dizel yakıt sistemleri, her geçen gün daha da sıkılaşan emisyon mevzuatının gereksinimlerini karşılayacak performansı sağlamak için yüksek basınca, çok küçük toleranslara ve kritik bir temizlik seviyesine ihtiyaç duyuyorlar. Çorum Dizel Pompa olarak biz yakıt sistemleri için en yeni arıza tespit ve test ekipmanlarını piyasaya sunabilmek amacıyla zaman ve kaynak yatırımı yapmaya devam ediyoruz.  Her çalışmanın mümkün olduğunca doğru ve güvenli yapılmasını sağlayan bu ekipmanların zamandan ve paradan tasarruf sağladıkları kanıtlanmıştır. Bu durum, servis teknisyeninin güvenliğini sağlarken sistemin ve bileşenlerinin hasar görmesi riskini minimuma indirmektedir.

Özel dizel ekipman yelpazemiz günümüz dizel yakıt teknolojisi için rakipsiz arıza tespit imkanları sunarken, size taşıtın elektronik ve mekanik sistemlerine etkili ve hızlı bir şekilde müdahale etme şansı vermektedir. Hitit dizel pompa olarak müşterilerimize her zaman kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet verme gayreti içerisindeyiz. 

Ürünler

İnceleme Özeti (1)


İnceleme Gönderildi: 29 Kasım 2022

Hitit Dizel

Hayırlı İşler..

Bir değerlendirme yazın

Fiyat
Kalite
Müşteri Memnuniyeti
Kaydet Yazdır

İletişim Hitit Dizel

Çalışma Saatleri

Pazartesi: -
Çarşamba: -
Perşembe: -
Cuma: -
Cumartesi: -

Ek Detaylar